VPN, WiFi, vzdálený přístup

Zajistíme, abyste k datům měli přístup kdykoliv a odkudkoliv.

Co je VPN a k čemu nám bude?

Technologie VPN, neboli soukromá virtuální síť nabízí mobilním pracovníkům, ať již se jedná o zaměstnance na cestách, externí pracovníky nebo pracující z domova zabezpečený vzdálený přístup do interních systémů. Pobočky větších společností mohou pomocí sítě  VPN propojit svoje sítě se sítí v ústředí společnosti a významně tak urychlit sdílení zdrojů mezi různými místy.

Představte si, že vaši zaměstnanci pracují odkudkoli a přesto jsou stejně efektivní, jako když sedí v kanceláři.

Použití VPN je dnes naprostý standard. Narůstající mobilita firemních sil, nutnost reagovat na podněty okamžitě, potřeba neustálého přístupu k datům, to vše si žádá efektivní vzdálený přístup.

Zjednodušte svůj zážitek s prací na dálku

V případě, že Vaše společnost má více oddělených pracovišť, nebo vaši zaměstnanci potřebují přistupovat k firemním zdrojům vzdáleně, zajistíme bezpečné a efektivní propojení jednotlivých míst.

Spolehlivá WiFi

Pokud vaše WiFi připojení funguje tak, jak má, nepřemýšlíte o tom. V momentě, kdy se ale jeho výkon nebo rychlost sníží, následky zaznamenáte okamžitě.

Naše řešení firemní WiFi je navrženo tak, aby zvládalo náročný provoz s velkým množstvím uživatelů ve velkých prostorech. Díky prvotřídním technologiím nedojde ani při největší zátěži k problémů se stabilitou. Z důvodu zabezpečení nastavíme oddělené sítě pro zaměstnance a pro hosty.

Slabé zabezpečení, rušení, špatný příjem, pomalá rychlost, časté výpadky. Je vám to povědomé?

Mezi nejčastější problémy, které u zákazníků odstraňujeme patří pomalé připojení, jeho výpadky a slabé pokrytí WiFi signálem.

 

Vaše data máte dostupná z chalupy i od moře, určitě ale chcete, aby vaše IT bylo: