IT je naší vášní

Sledujeme aktuální trendy a nenecháme Vaše IT zastarat.

Technika a IT systémy jdou neustále dopředu.

Je zapotřebí držet krok se současnými technologiemi a mít konkurenční výhodu. Dnešní moderní technologie jsou čím dál více propojené a přináší celou řadu technologií pro Váš úspěšnější byznys. Naším cílem je sledovat trendy, školit se a navrhovat Vám nové možnosti, které zefektivní Vaši práci.

Zařídíme vám spolehlivé e-mailové řešení

Dostatek prostoru​

Nemusíte se bát přeplnění vaší pošty, každá schránka má dostatek prostoru a nabízí množství doplňkových služeb.

Dostupné odkudkoliv​

Budete mít neustálý přehled o všem, co se děje. A to na všech svých zařízeních, ať už mají systém Android, iOS nebo Windows.

Zabezpečené

Získáte e-mailovou schránku, která bude perfektně zabezpečená a zbaví vás nutnosti promazávat spamy jednou provždy.

Staráme se o IT významným klientům

Mezi naše klienty patří architektonický ateliér, grafické studio či účetní a realitní firmy. Staráme se například i o česká zastoupení americké potravinářské firmy či švédského výrobce ochranných stěn.

Nabízíme moderní řešení i z dalších oblastí

Chytré řešení tisku

Navrhneme a dodáme optimální tiskové řešení, které výrazně zlepší ekonomiku ve Vaší firmě. Zabezpečíme Vám všechny činnosti spojené s tiskem a skenováním materiálů.

EET

Začleníme EET do Vaší firmy plynule a hladce. Nabídneme vám takové řešení, které bude nejlepší právě pro váš typ podnikání.

Elektronický podpis

Využijete při podepisování obchodních smluv, dokumentů nebo emailů. Výhodou je také možnost přímé komunikace se státní správou – Finanční úřad, ČSSZ či při podávání nabídek na veřejné zakázky.

GDPR

Váš přístup k osobním údajům musí být jasný, srozumitelný a vstřícný. Přizpůsobíme jednoduše a rychle vaše IT požadavkům GDPR.

Vaše IT jde s dobou. Umíme také zajistit, aby bylo: