Zabezpečíme Vaše data ve firmě

Víme, že vaše data jsou to nejcennější, co ve firmě máte. Komplexní zabezpečení vašeho IT je tak pro nás na prvním místě.

6 zásad zabezpečení IT

Řízení přístupu

Ne každý uživatel by měl mít přístup do vaší sítě. Abyste dokázali zabránit možným útočníkům v průniku, musíte rozpoznat každého uživatele a každé zařízení. Poté můžete uplatňovat bezpečnostní pravidla. Můžete blokovat koncová zařízení, která nesplňují kritéria nebo jim poskytnout pouze omezený přístup. Tento proces se nazývá řízení přístupu k síti (NAC).

Emailová bezpečnost​

Emailové brány jsou nejobvyklejší cestou, kterou se útočníci snaží proniknout do sítě. Ti s pomocí osobních údajů a metod sociálního inženýrství vytváří propracované kampaně, které mají oklamat příjemce a nasměrovat je na internetové stránky se škodlivým obsahem. Aplikace zajišťující emailovou bezpečnost blokují útoky zvenčí a kontrolují odchozí zprávy jako prevenci úniku citlivých dat.

Firewally

Firewally staví bariéru mezi důvěryhodnou interní síť a nedůvěryhodné vnější sítě, jako je internet. Povolují nebo blokují provoz na základě nastaveného souboru pravidel. Firewall může být hardwarový, softwarový nebo kombinovaný. Společnost Cisco nabízí zařízení pro jednotné řízení hrozeb (UTM) a firewally příští generace zaměřené na hrozby.

Webová bezpečnost​

Řešení pro webovou bezpečnost hlídá pohyb zaměstnanců po internetu, blokuje internetové hrozby a brání přístupu ke škodlivým stránkám. Chrání vaši internetovou bránu buď lokálně, nebo v cloudu. „Webová bezpečnost“ také zahrnuje opatření na ochranu vašich vlastních internetových stránek.

Bezdrátové sítě

Bezdrátové sítě nejsou tak bezpečné jako pevné sítě. Bez přísných bezpečnostních opatření je zavedení bezdrátové LAN, jako kdybyste rozmístili ethernetové porty po celé firmě, včetně parkoviště. Abyste předešli narušení bezpečnosti, potřebujete produkty určené specificky k ochraně bezdrátových sítí.

Aktualizace​

Systémy vyžadují aktualizace z dobrého důvodu. Pokaždé, kdy škodlivý software získá nové schopnosti, váš poskytovatel služeb reaguje aktualizacemi systémů a softwaru. Nesetrvávejte v minulosti. Aktualizujte a upgradujte, abyste měli nad útočníky vždy navrch.

Zmapujeme bezpečnostní rizika a navrhneme způsoby jejich eliminace.

Valná většina úniků dat z firmy probíhá pomocí interních zaměstnanců, kteří mají přístup k takovým datům, které ke své práci nepotřebují, ale obsahují pro firmu citlivé údaje. Např. na sdíleném disku se nacházejí smlouvy, skeny přijatých faktur a podobně. K této sdílené složce mají pak přístup všichni zaměstnanci, jež mají přihlašovací údaje do počítačové sítě. Majitele firmy často překvapí, že k takovým datům mají přístup řadový zaměstnanci.

Ochráníme firemní data před kyberútoky

Hackeři jsou novodobí zloději a vyděrači v online světě. Jejich útoků na firmy, nemocnice a známé společnosti přibývá. Po krádeži dat je jejich cílem výkupné, které často dostanou.

Nenechte si ukrást firemní data a zažít vydírání hackery, spolehněte se na nás.

Vše je zabezpečené. Určitě také chcete, aby vaše IT bylo: